Bilder STAFFLI, BOK, 1900-TAL, STÄLLBAR

STAFFLI, BOK, 1900-TAL, STÄLLBAR

1 månad 16 dagar

2024-03-04 18:37

200 SEK

Värdering: 200 SEK

BRUKSSLITAGE

Auktionskammaren Sydost AB

Flottiljvägen 24
392 41 Kalmar

info@auktionsydost.se
0721-654 654

SKRIVBORD, 1900-tal.

Värdering: 20

Bud: 0 SEK

Slutar om 9 timmar 26 minuter

PARAPLYSTÄLL

Värdering: 20

Bud: 20 SEK

Slutar om 12 timmar 26 minuter

PIEDESTAL, rokokostil, 1900-tal.

Värdering: 20

Bud: 80 SEK

SEKRETÄR, rokokostil, 1900-tal.

Värdering: 20

Bud: 20 SEK