Bilder OLJA PÅ PANNÅ. Otydligt signerad. Tjeckien. Potatisplockare.
OLJA PÅ PANNÅ. Otydligt signerad. Tjeckien. Potatisplockare.
Ram stämplad Austerlitz. Bildstorlek 27x35 cm.