Bilder Anna Hovi Froio, fotografi, signerat och numrerat

Anna Hovi Froio, fotografi, signerat och numrerat

1 år 5 dagar

2023-03-22 19:53

90 SEK

Värdering: - SEK

"Flamingos i Santa Barbara".
Rammått 43x33cm.

Haraldssons Auktioner AB

Sandbäcksvägen 8E
27533 Sjöbo

info@haraldssonsauktioner.se
Tel. 0416-41 15 42

Litografi & tryck, största mått 72 cm x 52 cm

Värdering: 50

Bud: 0 SEK

Slutar om 4 timmar

Alberto Carosi, olja på duk, signerad.

Värdering: 50

Bud: 2 000 SEK

Slutar om 5 timmar 21 minuter

Oidentifierad konstnär, blandteknik, signerad, E. Schander, daterad 1973.

Värdering: 50

Bud: 50 SEK

Slutar om 5 timmar 33 minuter

Oidentifierad konstnär, olja på duk, signerad, daterad 1972.

Värdering: 50

Bud: 0 SEK

Slutar om 5 timmar 36 minuter