Bilder Thomas Frisk, litografi, signerat

Thomas Frisk, litografi, signerat

1 år 5 dagar

2023-03-22 19:53

50 SEK

Värdering: - SEK

Rammått 43x42cm.

Haraldssons Auktioner AB

Sandbäcksvägen 8E
27533 Sjöbo

info@haraldssonsauktioner.se
Tel. 0416-41 15 42

Alberto Carosi, olja på duk, signerad.

Värdering: 50

Bud: 2 000 SEK

Slutar om 33 minuter

Oidentifierad konstnär, blandteknik, signerad, E. Schander, daterad 1973.

Värdering: 50

Bud: 50 SEK

Slutar om 45 minuter

Oidentifierad konstnär, olja på duk, signerad, daterad 1972.

Värdering: 50

Bud: 0 SEK

Slutar om 48 minuter

Maria Hillfon, litografier, 2 st, nr 87/210 och 207/290, signerade.

Värdering: 50

Bud: 250 SEK

Slutar om 55 minuter