Bilder Golvlampa Rejmyre Armaturfabrik RAF
Äldre golvlampa tillverkad av Rejmyre Armaturfabrik (RAF) under 1900-talets andra hälften.
Justerbar arm. Kromad metal. Ljus lampskärm som går något mot rosa.
Lampan är i gott skick men slitage och små repor förekommer.
Slutar om 6 timmar 41 minuter
Slutar om 6 timmar 42 minuter
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 6 600 SEK
Slutar om 6 timmar 42 minuter