Bilder Golvlampa Gärsnäs Orbit

Golvlampa Gärsnäs Orbit

850 SEK

Värdering: 2 500 SEK

Trevlig golvlampa från Gärsnäs. Modellen heter Orbit och är med vit lampskärm och askben. Designad av Johan Lindsten.Tyvärr är lampskärmen lite bucklig se bilder, repor kan förekomma.

Rekomo Auctions

Flöjelbergsgatan 11-13
431 37 Mölndal
Göteborg

auctions@rekomo.se
010-3333 111

Gunghäst Gemla, 1900-talets första hälft

Värdering: -

Bud: 2 200 SEK

Slutar om 11 timmar 3 minuter

Stop silver, Barock-stil, GAB

Värdering: -

Bud: 5 000 SEK

Slutar om 11 timmar 4 minuter

Mårten Andersson färglitografi "Brudparet" signerad

Värdering: -

Bud: 6 600 SEK

Slutar om 11 timmar 4 minuter

Bokskåp sekelskiftet

Värdering: -

Bud: 1 500 SEK

Slutar om 11 timmar 4 minuter