Bilder Taklampor Zero modell "5080" 1980-tal (3 st)
Taklampor med konformad skärm i grönt glas och vitt underfång (skomakarskärm)
Sandblästrad glasskiva i botten och fästen i metall
Etikettmärkta: Zero 5080
Höjd: 24 cm
Diameter: 18 cm
Konditionsrapport: Saknar upphängning, mindre åldersbaserat slitage, repor och märken, inga övriga anmärkningar
Ceiling lamps Zero model "5080" 1980s (3 pcs.)
Ceiling lamps with a cone-shaped shade in green glass and a white base (
cobbler screen)
Sandblasted glass panel at the bottom and metal brackets
Labeled: Zero 5080
Height: 24 cm
Diameter: 18 cm
Condition report: Missing suspension, minor age-based wear, scratches and marks, no other remarks
Värdering: 400 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK