Bilder Johannes Andersen Soffbord Trensum 1960-tal

Johannes Andersen Soffbord Trensum 1960-tal

1 månad 1 timme 36 minuter

2024-03-28 18:27

4000 SEK

Värdering: 4 000 SEK

Soffbord i teakfaner med två genomgående lådor och förvaringsfack i sargen
Beställningsgjord glasskiva
Designad av Johannes Andersen för AB Trensum Fåtöljfabrik

Höjd: 54,5 cm
Bredd: 156 cm
Djup: 63 cm

Konditionsrapport: Mindre bruks- och åldersbaserat slitage, märken, repor och partier med lätt färgskiftning, inga övriga anmärkningar

Johannes Andersen Coffee table Trensum 1960s

Coffee table in teak veneer with two continuous drawers and storage compartment in the edge
Made-to-order glass top
Designed by Johannes Andersen for AB Trensum Fåtöljfabrik

Height: 54.5 cm
Width: 156 cm
Depth: 63 cm

Condition report: Minor use- and age-based wear, marks, scratches and areas with slight discoloration, no other remarks

LYFCO ELCYKEL

Värdering: -

Bud: 750 SEK

BENGT OLSON

Värdering: -

Bud: 375 SEK

PLÅTLÅDOR

Värdering: -

Bud: 800 SEK

KASSAAPPARAT/KASSAREGISTER

Värdering: -

Bud: 150 SEK