Bilder Soffa Rokokostil 1940/50-tal
Helstoppad soffa med svängd rygg
Klädsel i röd plysch
Bredd 136 cm
Djup 48 cm
Höjd 73 cm
Konditionsrapport: Mindre bruks- och åldersbaserat slitage, inga övriga anmärkningar
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 175 SEK