Bilder Karin Olsson 1928-2006 Olja på duk
Landskap i lila toner med hus Signerad: Karin Olsson Boken "Karin Olsson" Av Carl Rylander-Ryl medföljer. Mått på duk: 35 x 35 cm Mått inklusive ram: 43 x 43 cm
Karin Olsson 1928-2006 Oil on canvas Landscape in purple tones with houses Signed: Karin Olsson The book "Karin Olsson" by Carl Rylander-Ryl is included. Dimensions of canvas: 35 x 35 cm Dimensions including frame: 43 x 43 cm Condition report: No remarks