Bilder E Viklund Olja på Pannå

E Viklund Olja på Pannå

1 månad 6 timmar 1 minut

2024-03-28 15:31

Värdering: 800 SEK

Stilleben Signerad: E Viklund Okänd / Oidentifierad konstnär Mått på pannå: 66 x 53 cm Mått med ram: 69 x 46 cm
Konditionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage, inga övriga anmärkningar
E Viklund Oil on Panel Still life Signed: E Viklund Unknown Artist / unidentified artist Dimensions of panel: 66 x 53 cm Dimensions with frame: 69 x 46 cm Condition: Minor age-based wear, no other remarks

SKÅP OCH VITRINHYLLA

Värdering: -

Bud: 50 SEK

LASER VATTENPASS på stativ, med väska.

Värdering: -

Bud: 70 SEK

ASKFAT "LADY NODDER" EKIVOK

Värdering: -

Bud: 175 SEK

SMIDESSTÄD Total L:28 cm

Värdering: -

Bud: 275 SEK