Auktioner Möbler SKÅP OCH VITRINHYLLA

Bilder SKÅP OCH VITRINHYLLA

SKÅP OCH VITRINHYLLA

50 SEK

Värdering: - SEK

2 delar, 19,2000-tal, H.88-168, B.40+80, Dj.38 cm. (vån1)

Karlskoga Auktionsverk AB

Smalspåret 1
691 52 Karlskoga

info@karlskogaauktionsverk.se
0702-69 59 34 Patrik, 0703-74 84 87 Marina

GITARR, akustisk, Oscar Teller, modell 411

Värdering: 400

Bud: 200 SEK

Slutar om 1 timme

HEISSNER. Tomte.

Värdering: -

Bud: 230 SEK

Slutar om 1 timme

BING & GRÖNDAL. "Blå Måsen", Kaffekanna.

Värdering: -

Bud: 260 SEK

Slutar om 1 timme 1 minut

RINGAR, 2 st, silver, bla svenska stämplar 1947

Värdering: 300

Bud: 200 SEK

Slutar om 1 timme 2 minuter