Bilder Ullmatta 170x117 1900-tal

Ullmatta 170x117 1900-tal

Värdering: 1 000 SEK

Handvävd ullmatta med symmetriskt mönster mot beige botten och blå bård Osignerad Mått: 170 x 117 cm
Wool rug 170x117 20th century Handwoven wool rug with a symmetrical pattern against a beige background and blue border Unsigned Dimensions: 170 x 117 cm Condition report: No remarks

Golvlampa

Värdering: -

Bud: 600 SEK

Vas, Curt Addin

Värdering: -

Bud: 500 SEK

Golvurna, Kina, 1800-tal

Värdering: -

Bud: 900 SEK

Världsur, Kundo, Tyskland

Värdering: -

Bud: 900 SEK