Bilder BORRSTATIV Wolfcraft

BORRSTATIV Wolfcraft

1 månad 20 timmar 49 minuter

2024-03-28 21:00

80 SEK

Värdering: - SEK

Arvika Auktionsverk AB

Stränggatan 8
671 41 Arvika

info@arvikaauktionsverk.se
Tel: 070-572 95 16 Jörgen, 070-572 25 80 Mona

BRUNO MATHSSON, fåtölj, "Mina", 1900-talets andra hälft

Värdering: 2 500

Bud: 1 400 SEK

BARSTOLAR, 4 st, Arper, 2000-tal

Värdering: 400

Bud: 0 SEK

LAMPKUPA, glas och mässing, 1900-talets mitt

Värdering: 300

Bud: 100 SEK

KARMSTOL, Bombastik 2013

Värdering: 500

Bud: 350 SEK

Slutar om 7 minuter