Auktioner Möbler BARSTOLAR, 4 st, Arper, 2000-tal

Bilder BARSTOLAR, 4 st, Arper, 2000-tal

BARSTOLAR, 4 st, Arper, 2000-tal

Värdering: 400 SEK

Benställning av lackerad metall, fast stoppad rygg och sits, klädsel av grön textil, sitthöjd ca 80 cm

SKÅLAR Eda Bl.a. "Lasse", "Diamant", "Svea" Största D:24,5 cm H:10 cm (nagg förekommer)

Värdering: -

Bud: 70 SEK

PERSONVÅG 120 kg Krups, retro

Värdering: -

Bud: 80 SEK

SKÅLAR lystrat glas, bl.a. Eda Hänkelskål H:8 cm

Värdering: -

Bud: 125 SEK

SKÅLAR lystrat glas Eda Minsta H:7 cm D:19 cm

Värdering: -

Bud: 200 SEK