Bilder Musköt, replika, marockanskt, 1900-tal.

Musköt, replika, marockanskt, 1900-tal.

300 SEK

Värdering: 50 SEK

Längd: ca. 160 cm.

Bruksskick.

Ystads auktioner

Östra Zinkgatan 3
27139 YSTAD

info@ystadsauktioner.se
+46(0)76 055 43 44

Väckarklocka CASIO AC-100 robot, Japan, höjd 15 cm

Värdering: 50

Bud: 150 SEK

Slutar om 16 timmar 30 minuter

Parti filmisar bl.a Elvis Presley, Birgitte Bardot och Marilyn Monroe

Värdering: 50

Bud: 70 SEK

Slutar om 16 timmar 33 minuter

Nintendo Official Album Stickers 10 st oöppnade paket

Värdering: 50

Bud: 200 SEK

Slutar om 16 timmar 34 minuter

Låda med stenföremål bla yxhuvuden och fossiler, mått på låda 37x37 cm

Värdering: 50

Bud: 650 SEK

Slutar om 16 timmar 35 minuter