Bilder Musköt, replika, marockanskt, 1900-tal.
Längd: ca. 160 cm.
Bruksskick.
Slutar om 16 timmar 30 minuter
Värdering: 50 SEK
Högsta bud:Bud: 70 SEK
Slutar om 16 timmar 33 minuter
Värdering: 50 SEK
Högsta bud:Bud: 200 SEK
Slutar om 16 timmar 34 minuter