Bilder Bordsur, rotfanerat trä, 1930/40-tal.
Höjd: 22 cm.
Längd: 43 cm.
Bruksskick.
Ystads Auktioner ansvarar ej för funktionen.
Värdering: 50 SEK
Högsta bud:Bud: 50 SEK