Auktioner Klockor & Ur Aktivitetsklocka Garmin VivoActive 3 med låda, fungerar, laddare saknas

Bilder Aktivitetsklocka Garmin VivoActive 3 med låda, fungerar, laddare saknas

Aktivitetsklocka Garmin VivoActive 3 med låda, fungerar, laddare saknas

60 SEK

Värdering: 50 SEK

Auktionshus Skåne-Blekinge

Byagatan 100
291 73 Önnestad

info@auktionshusskaneblekinge.se
Tel: 044-253 34 99

Väggur, ek, höjd 75 cm

Värdering: 50

Bud: 50 SEK

Slutar om 19 timmar 40 minuter

Bordspendyl, förgylld brons och svart sten, 1800-tal.

Värdering: 50

Bud: 1 300 SEK

Slutar om 19 timmar 42 minuter

Väggdekoration & väggklocka, plast/trä, längsta 76 cm

Värdering: 50

Bud: 0 SEK

Slutar om 19 timmar 58 minuter

Väggklocka, emalj, Junghans, 1900-talets första hälft.

Värdering: 50

Bud: 150 SEK

Slutar om 21 timmar 6 minuter