Bilder JERZY PRZYBYL (Polen, född 1943), blandteknik, signerad och daterad 76

JERZY PRZYBYL (Polen, född 1943), blandteknik, signerad och daterad 76

Värdering: 600 SEK

Figurkomposition, ca 47 x 60 cm

Kopparvattenså på tre ben, diam: 40 cm, H: 70 cm

Värdering: 100

Bud: 300 SEK

Slutar om 3 timmar 51 minuter

Ljusask kurbitsmålad, 20x19 cm, H: 9 cm

Värdering: 100

Bud: 400 SEK

Slutar om 3 timmar 51 minuter

Ljuslykta gjutjärn, H: 27 cm

Värdering: 100

Bud: 450 SEK

Slutar om 3 timmar 51 minuter

Ljusask 25x30 cm, H: 16 cm

Värdering: 100

Bud: 350 SEK

Slutar om 3 timmar 51 minuter