Auktioner Konst & Grafik JERZY PRZYBYL (Polen, född 1943), blandteknik, signerad och daterad 76

Bilder JERZY PRZYBYL (Polen, född 1943), blandteknik, signerad och daterad 76

JERZY PRZYBYL (Polen, född 1943), blandteknik, signerad och daterad 76

3 månader 23 dagar

2024-04-03 17:06

Värdering: 600 SEK

Figurkomposition, ca 47 x 60 cm

ARNE JOHANSSON (1928-2012), färglitografi, signerad och numrerad 58/250

Värdering: 300

Bud: 0 SEK

Slutar om 6 timmar 9 minuter

SKÅLAR, 2 st, glas, etikettmärkta, 1900-talets mitt

Värdering: 500

Bud: 250 SEK

Slutar om 6 timmar 11 minuter

VÄGGLAMPA, metall, sannolikt Italien, 1900-talets andra hälft

Värdering: 600

Bud: 350 SEK

Slutar om 6 timmar 13 minuter

SKEDAR, 8 del, silver, 1805-1831, tot vikt ca 470 g

Värdering: 2 500

Bud: 3 000 SEK

Slutar om 6 timmar 15 minuter