Bilder BARSKÅP, 1920/30-tal
Fanerad i olika träslag, skiva med intarsia dekor och lös glasskiva, på hjul, höjd ca 61, 71 x 40 cm
Värdering: 300 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Slutar om 13 timmar 53 minuter
Värdering: 500 SEK
Högsta bud:Bud: 250 SEK
Slutar om 13 timmar 55 minuter