Auktioner Konst & Grafik Dagmar Glemme, Akvarell

Bilder Dagmar Glemme, Akvarell

Dagmar Glemme, Akvarell

260 SEK

Värdering: - SEK

87*69cm Rammått

Hebergs Auktioner AB

Falkersväg 4
311 96 Heberg

hebergsauktioner@telia.com
Tel: 0346-515 40

SLÄPKÄRRA Brenderup, oregistrerad, lämplig till fyrhjuling eller dylikt. 145x195cm lastyta

Värdering: -

Bud: 1 600 SEK

BÅT Crescent 434 med en Yamaha 30HP motor med elstart, bensintank 20L, kapell, fendrar, tampar, bottenfärg, åror, ankare och båtkärra med vinsch medföljer, motorn startar och går. (batteri medföljer ej)

Värdering: -

Bud: 18 100 SEK

TRÄDGÅRDSSTOLAR 4st, Grythyttan Stålmöbler, A2. (bruksslitage)

Värdering: -

Bud: 3 200 SEK

ÅKBARGRÄSKLIPPARE Sentinel,100/76, Murray, startar och går.

Värdering: -

Bud: 2 600 SEK

Slutar om 7 minuter