Bilder OIDENTFIFIERAD KONSTNÄR, träsnitt.

OIDENTFIFIERAD KONSTNÄR, träsnitt.

10 dagar

2023-01-25 19:04

50 SEK

Utropspris: 50 SEK

Höjd 62 cm
Längd 73 cm
*VÄGG

Västerviks Auktionsbyrå AB

Lunnargatan 22
593 62 Västervik

service@vasterviks-auktionsbyra.com
Tel: 0490-189 53

HENRI MATISSE, stilleben, färglittografi.

*vägg

Utrop: 50 SEK

Bud: 300 SEK

Slutar om 15 timmar 47 minuter

OIDENTFIFIERAD KONSTNÄR, blandteknik.

36x44 T4

Utrop: 50 SEK

Bud: 50 SEK

Slutar om 15 timmar 48 minuter

OIDENTFIFIERAD KONSTNÄR, etsning, fiskeläger.

30x45 T5

Utrop: 50 SEK

Bud: 0 SEK

Slutar om 15 timmar 49 minuter

OIDENTIFIER TAVLA, stilleben 1800-tal.

89x70 *T14

Utrop: 50 SEK

Bud: 150 SEK

Slutar om 15 timmar 51 minuter