Bilder Karl Gustaf Nilson, Litografi
Saknar glas, Små skador
Slutar om 6 timmar 57 minuter
Slutar om 6 timmar 57 minuter
Slutar om 6 timmar 57 minuter
Saknar glas, Små skador
Slutar om 6 timmar 57 minuter
Slutar om 6 timmar 57 minuter
Slutar om 6 timmar 57 minuter