Bilder RÖKBORD
Lövträ, infälld glasskiva, 1930,40-tal, åldersrelaterat slitage, höjd 54 cm, bredd 57x57 cm. (vån3)
Slutar om 3 timmar 59 minuter
Slutar om 3 timmar 59 minuter
Slutar om 3 timmar 59 minuter
Slutar om 3 timmar 59 minuter