Auktioner Speglar Spegel / Solspegel

Bilder Spegel / Solspegel

Spegel / Solspegel

1110 SEK

Värdering: 500 SEK

Luleå Auktionsverk

Upplagsvägen 26 D
972 53 Luleå
Norrbotten

info@luleaauktionsverk.se
070-551 58 08

Halsband med hänge Rolf Karlsson, silver, Filminstitutet. Vikt: 40 g. Längd: 37 cm

Värdering: -

Bud: 300 SEK

Oljemålning Bengt Ellis (1923-2006), Sverige. Signerad, daterad -79, Ödemarkssmycke. Olja på duk, 80x69 cm, yttermått inklusive ram: 84x73 cm

Värdering: -

Bud: 2 000 SEK

Tusch Einar Nerman (1888-1983), Sverige. Känn dig själf Dramaten. Signerad, daterad 1910. Bildmått: 27x16, yttermått inklusive ram. 42x30 cm

Värdering: -

Bud: 450 SEK

Vitrinskåp 1900-tal, Holländsk modell. Bredd: 133 cm, djup: 45 cm, höjd: 201 cm, nyckel

Värdering: -

Bud: 1 900 SEK