Bilder OTTO GRIPENSVÄRD. Etsning

OTTO GRIPENSVÄRD. Etsning

20 SEK

Värdering: 20 SEK

46x59 cm

Gbg Auktion

Tagenevägen 68
425 37 Hisings kärra, Göteborg

Info@Gbgauktion.se
031-23 53 63

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, olja på duk, sign.

Värdering: 20

Bud: 40 SEK

Slutar om 10 minuter

Värdering: 20

Bud: 225 SEK

Slutar om 10 minuter

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, litografi, sign o numr 40/250.

Värdering: 20

Bud: 20 SEK

Slutar om 15 minuter

Värdering: 20

Bud: 60 SEK

Slutar om 15 minuter