Bilder Olja på pannå, Rolf johansson
Naturmotiv med havsvik, signerad, bildmått 52 x 63 cm.
Värdering: 800 SEK
Högsta bud:Bud: 400 SEK
Slutar om 3 timmar 52 minuter
Värdering: 700 SEK
Högsta bud:Bud: 450 SEK
Slutar om 3 timmar 54 minuter
Slutar om 3 timmar 56 minuter