Bilder Olja på duk, okänd konstnär
Stallinteriör, 1800-tal, monogramsignerad, 24 x 31 cm, krackelerad duk, färgbortfall
Värdering: 800 SEK
Högsta bud:Bud: 400 SEK
Slutar om 47 minuter
Värdering: 700 SEK
Högsta bud:Bud: 450 SEK
Slutar om 49 minuter
Slutar om 51 minuter