Bilder Akvarell, Oscar Reutersvärd
Abstrakt motiv, signerad, bildmått 31 x 24 cm.
Värdering: 800 SEK
Högsta bud:Bud: 400 SEK
Slutar om 1 timme 42 minuter
Värdering: 700 SEK
Högsta bud:Bud: 450 SEK
Slutar om 1 timme 44 minuter
Slutar om 1 timme 46 minuter