Bilder Vitrinskåp, "Undantaget", Carl Malmsten
1900-talets andra hälft. 2-delat skåp, fanerat med valnöt. Överdel med vitrindörrar och bakomliggande hyllplan. 96 x 37, höjd 178 cm. Nyckel finns.
Värdering: 5 000 SEK
Högsta bud:Bud: 3 400 SEK
Slutar om 4 timmar 46 minuter
Slutar om 4 timmar 46 minuter