Bilder Matbord, Søborg Møbler, Danmark
Teak, 115 x 124 cm, brännstämplat Søborg Møbler, höjd 73 cm, ett ilägg ´a 57 cm, smärre bruksslitage.Möjligen Peter Hvidt och Orla Mølgaard-Nielsen
Värdering: 5 000 SEK
Högsta bud:Bud: 3 400 SEK
Slutar om 5 timmar 36 minuter
Slutar om 5 timmar 36 minuter