Bilder Stol, Allmoge
1800-tal, slitage
Värdering: 3 000 SEK
Högsta bud:Bud: 1 200 SEK
Slutar om 5 timmar 28 minuter
Värdering: 400 SEK
Högsta bud:Bud: 300 SEK
Slutar om 5 timmar 30 minuter
Värdering: 3 000 SEK
Högsta bud:Bud: 950 SEK
Slutar om 5 timmar 32 minuter