Bilder Litografi, Madeleine Pyk
Signerad, samt numrerad 1306/5000, bildmått 64 x 49 cm
Värdering: 3 000 SEK
Högsta bud:Bud: 1 200 SEK
Slutar om 10 timmar 15 minuter
Värdering: 400 SEK
Högsta bud:Bud: 300 SEK
Slutar om 10 timmar 17 minuter
Värdering: 3 000 SEK
Högsta bud:Bud: 850 SEK
Slutar om 10 timmar 19 minuter