Auktioner Konst & Grafik Litografi, Madeleine Pyk

Bilder Litografi, Madeleine Pyk

Litografi, Madeleine Pyk

1200 SEK

Värdering: - SEK

Signerad, samt numrerad 1306/5000, bildmått 64 x 49 cm

Göteborgs Auktionskammare

Sisjö Kullegata 6
421 32 Göteborg

info@gbgak.se
Tel: 072-32777 64 Värdering, inlämning. 072-327 77 34 Fakturering, utlämning

Detta är ett test

Värdering: 400

Bud: 0 SEK

Göteborg

Slutar om 4 timmar 54 minuter

STIG LINDBERG, 18 del, servisporslin, "Colorado", Gustavsberg, 1900-talets mitt

Värdering: 800

Bud: 550 SEK

Slutar om 6 timmar 35 minuter

Palldolly

Värdering: -

Bud: 50 SEK

Slutar om 6 timmar 36 minuter

Gjutjärnsgavel till trädgårdsbänk

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 6 timmar 37 minuter