Auktioner Möbler Sideboard, "Trento" Bra Bohag, Nils Jonsson, Troeds

Bilder Sideboard, "Trento" Bra Bohag, Nils Jonsson, Troeds

Sideboard, "Trento" Bra Bohag, Nils Jonsson, Troeds

2 månader 28 dagar

2024-04-28 16:30

8000 SEK

Värdering: - SEK

Teak, 5 utdragslådor, samt skjutdörrar med bakomliggande förvaring, 190 x 43 cm, höjd 79 cm, slitage,

Göteborgs Auktionskammare

Sisjö Kullegata 6
421 32 Göteborg

info@gbgak.se
Tel: 072-32777 64 Värdering, inlämning. 072-327 77 34 Fakturering, utlämning

Auktion 27/7

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Dalsland

Slutar om 18 minuter

ARNE JOHANSSON (1928-2012), färglitografi, signerad och numrerad 58/250

Värdering: 300

Bud: 0 SEK

Slutar om 7 timmar 18 minuter

SKÅLAR, 2 st, glas, etikettmärkta, 1900-talets mitt

Värdering: 500

Bud: 250 SEK

Slutar om 7 timmar 20 minuter

VÄGGLAMPA, metall, sannolikt Italien, 1900-talets andra hälft

Värdering: 600

Bud: 350 SEK

Slutar om 7 timmar 22 minuter