Auktioner Möbler Sideboard, "Trento" Bra Bohag, Nils Jonsson, Troeds

Bilder Sideboard, "Trento" Bra Bohag, Nils Jonsson, Troeds

Sideboard, "Trento" Bra Bohag, Nils Jonsson, Troeds

8000 SEK

Värdering: - SEK

Teak, 5 utdragslådor, samt skjutdörrar med bakomliggande förvaring, 190 x 43 cm, höjd 79 cm, slitage,

Göteborgs Auktionskammare

Sisjö Kullegata 6
421 32 Göteborg

info@gbgak.se
Tel: 072-32777 64 Värdering, inlämning. 072-327 77 34 Fakturering, utlämning

Detta är ett test

Värdering: 400

Bud: 0 SEK

Göteborg

Slutar om 5 timmar 20 minuter

STIG LINDBERG, 18 del, servisporslin, "Colorado", Gustavsberg, 1900-talets mitt

Värdering: 800

Bud: 550 SEK

Slutar om 7 timmar 1 minut

Palldolly

Värdering: -

Bud: 50 SEK

Slutar om 7 timmar 2 minuter

Gjutjärnsgavel till trädgårdsbänk

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 7 timmar 3 minuter