Auktioner Möbler Sideboard

Bilder Sideboard

Sideboard

700 SEK

Värdering: - SEK

Teak, dörrpar med bakomliggande hyllplan, 100 x 47, höjd 73 cm, smärre slitage

Göteborgs Auktionskammare

Sisjö Kullegata 6
421 32 Göteborg

info@gbgak.se
Tel: 072-32777 64 Värdering, inlämning. 072-327 77 34 Fakturering, utlämning

Diverse smycken

Värdering: -

Bud: 160 SEK

Jan Stievens glashytta, 5 st föremål, högsta 29,5 cm

Värdering: 300

Bud: 100 SEK

ATTILA SUTA (född 1976), skåp, gustaviansk stil, 1900-/2000-tal

Värdering: 6 000

Bud: 5 800 SEK

BORDSLAMPA

Värdering: 300

Bud: 0 SEK