Auktioner Möbler Soffbord, Birger Larsson, Bodafors

Bilder Soffbord, Birger Larsson, Bodafors

Soffbord, Birger Larsson, Bodafors

700 SEK

Värdering: - SEK

1960-tal, fanerad teak, samt ek, 155 x 55 cm, höjd 55 cm, smärre slitage, men en resning i fanér på skiva.

Göteborgs Auktionskammare

Sisjö Kullegata 6
421 32 Göteborg

info@gbgak.se
Tel: 072-32777 64 Värdering, inlämning. 072-327 77 34 Fakturering, utlämning

Herman Österlund, olja på duk, "Strandparti", signerad, 82x65 cm

Värdering: 1 200

Bud: 300 SEK

Jernbolaget, Eskilstuna, "Haga", bestick i nysilver, 111 delar

Värdering: -

Bud: 200 SEK

Gitarr

Värdering: 400

Bud: 100 SEK

Bordslampa. Swedish Modern.

Värdering: -

Bud: 160 SEK