Bilder Soffbord, Birger Larsson, Bodafors
1960-tal, fanerad teak, samt ek, 155 x 55 cm, höjd 55 cm, smärre slitage, men en resning i fanér på skiva.
Värdering: 1 200 SEK
Högsta bud:Bud: 300 SEK
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 200 SEK