Auktioner Möbler Sideboard

Bilder Sideboard

Sideboard

8000 SEK

Värdering: - SEK

Troligen Danmark, 4 utdragslådor, samt skjutdörrar med bakomliggande förvaring. 200 x 47 cm, höjd 74 cm, smärre bruksslitage, men skiva ngt fläckig.

Göteborgs Auktionskammare

Sisjö Kullegata 6
421 32 Göteborg

info@gbgak.se
Tel: 072-32777 64 Värdering, inlämning. 072-327 77 34 Fakturering, utlämning

Detta är ett test

Värdering: 400

Bud: 0 SEK

Göteborg

Slutar om 5 timmar 3 minuter

STIG LINDBERG, 18 del, servisporslin, "Colorado", Gustavsberg, 1900-talets mitt

Värdering: 800

Bud: 550 SEK

Slutar om 6 timmar 44 minuter

Palldolly

Värdering: -

Bud: 50 SEK

Slutar om 6 timmar 45 minuter

Gjutjärnsgavel till trädgårdsbänk

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 6 timmar 46 minuter