Bilder Olja på duk, Okänd konstnär
Sekelskifte 18/1900-tal, kvinnoporträtt, bildmått 77 x 62 cm, krackeleringar, vågig duk. Troligen kopia av äldre målning.
Värdering: 800 SEK
Högsta bud:Bud: 400 SEK
Slutar om 3 timmar 33 minuter
Värdering: 700 SEK
Högsta bud:Bud: 450 SEK
Slutar om 3 timmar 35 minuter
Slutar om 3 timmar 37 minuter