Bilder Olja på duk, okänd konstnär
Signerad "C. Lindström", 71 x 121 cm, ngt krackelerad duk
Slutar om 2 timmar 49 minuter
Slutar om 2 timmar 49 minuter
Slutar om 2 timmar 49 minuter
Slutar om 2 timmar 49 minuter
Slutar om 2 timmar 49 minuter
Slutar om 2 timmar 49 minuter