Bilder Karmstolar, "Safari", Kaare Klint
Ett par, Rud Rasmussen, Danmark, klädsel i canvas, stomme i ek, sitthöjd ca 32 cm, bruksslitage, skador i klädsel
Värdering: 3 000 SEK
Högsta bud:Bud: 1 200 SEK
Slutar om 9 timmar 44 minuter
Värdering: 400 SEK
Högsta bud:Bud: 300 SEK
Slutar om 9 timmar 46 minuter
Värdering: 3 000 SEK
Högsta bud:Bud: 850 SEK
Slutar om 9 timmar 48 minuter