Bilder Skåp, Jugend
1900-talets början, dörrar med blyinfattade glas, 90 x 37, höjd 220 cm, bruksslitage, defekt lås, en ruta med skada
Värdering: 300 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Slutar om 7 timmar 8 minuter
Värdering: 500 SEK
Högsta bud:Bud: 250 SEK
Slutar om 7 timmar 10 minuter