Auktioner Musik Violin, Stradivarius kopia, runt 1900

Bilder Violin, Stradivarius kopia, runt 1900

Violin, Stradivarius kopia, runt 1900

2 månader 28 dagar

2024-04-28 17:00

520 SEK

Värdering: - SEK

Etikett " Antonius Stradivarius Cremonensis Faciebat anno 17xx"
Längd 60cm

Markus Auktioner AB

Lastvägen 3
231 62 Trelleborg

info@markusauktioner.se
0739-124 188

Auktion 27/7

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Dalsland

Slutar om 4 timmar 43 minuter

ARNE JOHANSSON (1928-2012), färglitografi, signerad och numrerad 58/250

Värdering: 300

Bud: 0 SEK

Slutar om 11 timmar 43 minuter

SKÅLAR, 2 st, glas, etikettmärkta, 1900-talets mitt

Värdering: 500

Bud: 250 SEK

Slutar om 11 timmar 45 minuter

VÄGGLAMPA, metall, sannolikt Italien, 1900-talets andra hälft

Värdering: 600

Bud: 350 SEK

Slutar om 11 timmar 47 minuter