Bilder POKAL, silver, 1900-tal, vikt ca 394 g
Otydliga stämplar, höjd ca 25 cm
Värdering: 30 000 SEK
Högsta bud:Bud: 31 000 SEK
Slutar om 10 timmar 50 minuter
Värdering: 10 000 SEK
Högsta bud:Bud: 10 000 SEK
Slutar om 10 timmar 51 minuter
Slutar om 10 timmar 52 minuter