Auktioner Möbler Kenneth Bergenblad, Dux, stolar, 1980-tal, 5st

Bilder Kenneth Bergenblad, Dux, stolar, 1980-tal, 5st

Kenneth Bergenblad, Dux, stolar, 1980-tal, 5st

540 SEK

Värdering: - SEK

Stomme i rostfritt stål,
Sits ryggbricka och armlän klädda i textil.

Markus Auktioner AB

Lastvägen 3
231 62 Trelleborg

info@markusauktioner.se
0739-124 188

Trädgårdsbelysning. 3 Pack, Oanvänt.

Värdering: -

Bud: 80 SEK

2 Äldre mjölkkannor med lock.

Värdering: -

Bud: 120 SEK

COLLIER, granater och sannolikt förgyllt silver, 1900-talets första hälft

Värdering: 600

Bud: 700 SEK

Diverse belysning.

Värdering: -

Bud: 120 SEK