Bilder Roamer, Rockshell Mark III Electronic, 42 mm, rostfritt stål, 70-tal
Herrarmbandsur, Roamer Rockshell Mark III Electronic, 42 mm, referens 1329051-1, rostfritt stål, ca 1970-tal
Boett
Ca 42 mm exkl. krona (45 mm lug-to-lug), rostfritt stål, skruvboett, signerad och skruvad krona, plexiglas, vridring med aluminiuminlägg
Urtavla/visare
Blå urtavla med applicerade stavindex med lysmassa, orange kontraster, datumvisning kl. 3, svartvita visare med lysmassa, kontrasterande orange sekundvisare
Urverk
Batteridrivet, s.k. elektromekaniskt, Roamer-märkt kaliber ESA 9154
Band/länk
Svart läderarmband, 18 mm, ej original
Serienummer/Boettnummer
04012
Värdering: 1 000 SEK
Högsta bud:Bud: 600 SEK
Slutar om 11 timmar 23 minuter
Slutar om 11 timmar 24 minuter