Bilder Omega, Seamaster 600, 32,5 mm, 135.102, guldpläterad, 60-tal
Herrarmbandsur, Omega Seamaster 600, 32,5 mm, referens 135.012, guldpläterad, ca 1960-tal
Boett
Ca 32,5 mm exkl. krona (38 mm lug-to-lug), guldpläterad, skruvboett, signerad krona, signerat plexiglas
Urtavla/visare
Ljus urtavla med upphöjda stavindex i guldfärg, datumvisning kl. 3, guldfärgade visare med lysmassa
Urverk
Manuellt, kaliber Omega 611
Band/länk
Guldpläterad länk, 18 mm, ej original (JB Champion)
Värdering: 1 000 SEK
Högsta bud:Bud: 600 SEK
Slutar om 9 timmar 55 minuter
Slutar om 9 timmar 56 minuter