Bilder Tissot, 24 mm, 18k guld, 00-tal

Tissot, 24 mm, 18k guld, 00-tal

2900 SEK

Värdering: 1 800 SEK

Damarmbandsur, Tissot, 24 mm, 18k guld, ca 2000-tal

Boett
Ca 24 mm exkl. krona (29,5 mm lug-to-lug), 18k guld, monocoque, signerad krona, safirglas

Urtavla/visare
Ljus urtavla med applicerade guldfälrgade stavindex, datumvisning kl. 3, guldfärgade visare med lysmassa

Urverk
Quartz

Band/länk
Svart läderband, 12 mm, ej original (Diplomat)

Serienummer/Boettnummer

Bruttovikt
16,2 gram

Karljohan Auktioner AB

Fogsvansen 14
247 32 Södra Sandby

info@karljohanauktioner.se
0735148793

TIMMERSAX L:46 cm

Värdering: -

Bud: 125 SEK

TAKLAMPA glas/mässing retro H:63 cm

Värdering: -

Bud: 70 SEK

JAKTRADIO Zodiac

Värdering: -

Bud: 50 SEK

GLASBRICKA, KARAFFER, & SMYCKESASKAR slipade Största ask L:25 cm

Värdering: -

Bud: 70 SEK