Bilder Zenith, Cosmopolitan, 34 mm, guldpläterad, 00-tal
Herrarmbandsur, Zenith Cosmopolitan, 34 mm, referens 27.0200.337, guldpläterad, ca 00-tal
Boett
Ca 34 mm exkl. krona (39 mm lug-to-lug), guldpläterad, klämboett, signerad krona, safirglas
Urtavla/visare
Vit urtavla med upphöjda index i guldfärg, varav 12, 2, 4, 6, 8 & 10 i form av arabiska siffror, datumvisning kl. 3, guldfärgade visare utan lysmassa
Urverk
Quartz, kaliber Zenith 33.7 (ETA 955.114)
Band/länk
Brunt läderband, 18 mm, ej original
Serienummer/Boettnummer
Tillbehör
Kommer med tidsenligt butiksställ i akryl. Mått ca 25 x 13,5 x 4,5 cm
Värdering: 1 000 SEK
Högsta bud:Bud: 600 SEK
Slutar om 10 timmar 11 minuter
Slutar om 10 timmar 12 minuter