Bilder Frederique Constant, Slimline, 34 mm, guldpläterad, 00-tal
Herrarmbandsur, Frederique Constant Slimline, 34 mm, referens FC235X3S5, guldpläterad, ca 2005
Boett
Ca 34 mm exkl. krona (38 mm lug-to-lug), gulrpläterad, klämboett, ej signerad korrekt, safirglas
Urtavla/visare
Ljus guillocherad urtavla med tryckta romerska index i svart, subsekund, svarta Breguet-visare
Urverk
Quartz, Ronda 1064
Band/länk
Brunt läderband med alligatorprägling, 18 mm, guldpläterat märkt spänne, original
Serienummer/Boettnummer
1070904 / FC235X3S5 - 3S6
Värdering: 1 000 SEK
Högsta bud:Bud: 600 SEK
Slutar om 8 timmar 37 minuter
Slutar om 8 timmar 38 minuter