Bilder Jan Johansson 1942-2018 Vas Ariel Orrefors Limiterad 2000-tal
Vas tillverkad i arielteknik i blå och klar glasmassa.
Signerad: Orrefors NR. 99679-70 1-30 Jan Johansson
Höjd: 18 cm.
Diameter: 13 cm.
Konditionsrapport: Inga anmärkningar.
Jan Johansson Vase Ariel Orrefors Limited 21th-Century
Glass artist born: 1942
Vase made in the Ariel technique in blue and clear glass mass.
Signed: Orrefors NR. 99679-70 1-30 Jan Johansson
Height: 18 cm.
Diameter: 13 cm.
Condition report: No remarks.
Värdering: 30 000 SEK
Högsta bud:Bud: 31 000 SEK
Slutar om 10 timmar 51 minuter
Värdering: 10 000 SEK
Högsta bud:Bud: 10 000 SEK
Slutar om 10 timmar 52 minuter